Pensjonat sportowy

Świebodzice

Noclegi w Świebodzicach – z dala od miejskiego zgiełku

Świebodzice są znakomitym miejscem na wypoczynek od miejskiego pędu i hałasu. Wyjątkowa atmosfera obiektu, komfortowe wyposażenie, przyjazna obsługa oraz piękno przyrody i niezliczone zabytki sprawiają, że Pensjonat Sportowy w Swiebodzicach to ponadto bliskość do wyjątkowych, zabytkowych budynków, powstałych na wzór budowli renesansowych. Ruiny Kościoła św. Anny zachwycają. 

Pozwól sobie na relaks w przyjaznej atmosferze. Nocleg w Świebodzicach są przygotowane z myślą o bardzo wymagających klientach, ceniących wysoki standard usług w atrakcyjnej cenie. Wybierz pokój, który spełni Twoje oczekiwania. Pensjonat Świebodzice oferuje pokoje z balkonami oraz szereg udogodnień dla gości. Na terenie ogrodzonego obiektu znajduje się  parking dla gości. W obiekcie nie funkcjonuje restauracja, potrawy serwowane są podczas imprez okolicznościowych, na życzenie klienta. Wysoka jakość, życzliwe podejście oraz znakomite miejsce, zachwycające urokiem krajobrazu… Świebodzice – tutaj wypoczniesz. Wyjątkowe miejsce i wspaniała atmosfera

Świebodzice to liczące 21 500 mieszkańców miasto z bogatą siedemsetczterdziestoletnią historią, położone w południowej części Dolnego Śląska, około 30 km od granicy z Republiką Czeską. Usytuowane są w środkowym biegu górskiej rzeki Pełcznica, na Pogórzu Świebodzickim, u stóp Gór Wałbrzyskich, w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Książ, co czyni je idealną bazą wypadową dla osób zainteresowanych eksplorowaniem „Perły Dolnego Śląska” oraz przylegającego Książańskiego Parku Krajobrazowego.

Wśród zabytków na szczególną uwagę zasługują: klasycystyczny Ratusz, średniowieczne mury obronne, ruiny kościoła Św. Anny, romański kościół pw. św. Franciszka z Asyżu, z cennymi polichromiami, pałac Seidlów – budowla reprezentująca styl renesansu angielskiego, ruiny Pałacu Wdów oraz krypta Hochbergów.

Do pozostałych atrakcji turystycznych należą zlokalizowane na terenie Książańskiego Parku Krajobrazowego: Zimny Dwór, Jeziorko Daisy, przełomy Pełcznicy i Szczawnika, wyrobisko „sztolnia Daisy”, Moja Fantazja, tereny Natura 2000 oraz piece wapienne i zaskakujące formy skalne w okolicznych lasach. Więcej informacji na stronie https://swiebodzice.pl/turystyka/

Świebodzice
Pensjonat Sportowy

Rekreacyjna 1
58-160 Świebodzice
+48 505 300 323
pensjonatsportowy@wp.pl

NAPISZ DO NAS